До відома мешканців Губарівської сільської ради!

Телеграма № 71 від 05.07.2018

Сільському (селищному) голові

Доводимо до Вашого відома інформацію, яка розміщена на офіційному сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо заборони на закупівлю молока ІІ гатунку:

«До 1 січня 2020 року молоко другого класу буде прийматися переробними підприємствами на будь-які цілі. З 1 січня 2020 р. по 1 січня
2022 р. буде встановлено перехідний період, протягом якого молоко 2-го ґатунку буде продовжувати прийматись, але вже виключно в технічних цілях для виробництва нехарчових продуктів (наприклад, кормів для тварин або казеїну). Про це зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час інтерв’ю одному з українських телеканалів.

«З 1 липня нічого не змінилося, молоко 2-го ґатунку не відмінили. Селяни та всі ті, хто виробляє молоко, можуть спокійно його здавати на підприємства до 1 січня 2020 року. Тобто, на підставі чинного законодавства до 2020 року молоко абсолютно всіх ґатунків, у тому числі і другого, приймається і використовується молокопереробними підприємствами для харчових цілей», – відмітила Олена Ковальова.

Разом з цим, з метою підвищення якості молока та встановлення єдиних, адаптованих до норм ЄС вимог щодо безпечності, якості та гігієни при виробництві та введенні в обіг молока, молозива та молочних продуктів, Мінагрополітики було розроблено проект наказу «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів».

Вказані вимоги мають на меті запровадити належну виробничу практику виробництва, переробки, введення в обіг молока та молочних продуктів.»

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства додається окремим файлом у форматі pdf. У процесі погодження деякі положення чи терміни в наказі можуть бути відкориговані.

Просимо довести зазначену інформацію до відому мешканців вашої громади.

Додаток: на 19 арк. у 1 прим.

Начальник відділу
агропромислового розвитку