Благодійна акція «Відкрий у серці добро»

В цьому році Губарівський сільський клуб разом з Губарівським НВК вирішили продовжити традицію допомоги дітям-сиротам, вихованцям КЗОЗ «Обласного будинку дитини №3» міста Харків. Благодійна акція «Відкрий у серці добро» пройшла у декілька етапів.

Протягом квітня була проведена підготовка поїздки до дитячого будинку, а саме збір коштів та подарунків, виготовлення атрибутів для конкурсів та майстер-класу.

Проведено благодійний концерт по збору коштів для потреб дитячого будинку.

На зібрані кошти (у сумі 7 000 грн.) закупили солодощі та подарунки для діток і необхідні речі для дитячого будинку.

23 квітня 2019 року учасники самодіяльності сільського клубу разом з учнями Губарівського НВК відвідали з розважальною програмою КЗОЗ «Обласного будинку дитини №3» міста Харків, де перебувають діти, залишені без батьківського піклування. Веселі пісні, ігри та конкурси дуже порадували діток, а наприкінці програми діти пригостили малечу смачними солодощами.

На сьогодні дуже важливим є не тільки надання конкретної допомоги тим, хто в силу різних життєвих і соціальних обставин її потребує, хто відчуває себе беззахисним й одиноким – важливо побороти в молодому поколінні байдужість і дефіцит добра та співчуття. Наша акція– це спосіб ще раз привернути увагу суспільства до проблем тих, хто опинився у скрутному становищі, нагадати про те, що добра не буває забагато, і робити його не складно. Треба лише відкрити у своєму серці добро!

Хочемо подякувати всім не байдужим, за підтримку та допомогу.

Добро повертається сторицею!