19.04.19 Міжнародний конкурс – фестиваль “Джерело талантів” м. Харків

Молодший вокальний ансамбль “Каприз” вразив своїм виступом “Milky way”, як глядачів так і журі конкурсу. Яскраві костюми, гарний звук та акторська майстерність, головні критерії для артистів. Отримали нагороду – лауреати 1 ступеня.
Учениці з сольними номерами Рибалка Вероніка – лауреат 3 ступеня, Лаврентьєва Єва – лауреат 3 ступеня, Тризна Вікторія – лауреат 3 ступеня.
Ансамбль “Мрія” Губарівського сільського клубу, музичний керівник Тризна В.В., взяли участь з запальною піснею у конкурсі та привезли додому лауреата 1 ступеня.
Вікторія Тризна виступила сольно, з піснею ” I feel good” і отримала лауреата 1 ступеня.

Дівчата, вітаю нас з перемогою та працюємо далі, я дуже щаслива , що працюю саме з Вами…

Велика вдячність за постійну підтримку, голові селищної ради Каплунівській Юлії Миколаївні та депутатам за допомогу.

Щиро дякуємо, бажаємо Вам здоров’я , натхнення та гарного настрою.